מניעה וטיפול בנימים בולטים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

טיפול ואבחון ורידים ברגליים זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לטיפול ואבחון ורידים ברגליים!

במחזור הדם בגוף האדם קיימים כלי דם רבים. הקטנים והעדינים שבהם הינם הנימים. הנימים הינם הסתעפות של כלי הדם הגדולים, ובשל רגישותם הם לעיתים מתרחבים או מתפוצצים.

נשים וגברים רבים סובלים מבעיות של התרחבת והתפוצצות הנימים. קרבת הנימים אל העור הופכת אותם לאמצעי זיהוי לבעיות שונות אשר גורמות להתרחבותם (עקב מחלות לדוגמא או בעיות בריאותיות שונות) והופכות אותם להיות "נורות אזהרה" אשר מהוות סמן לבעיה בריאותית.

בדרך כלל הופעתם של הנימים קשורה ישירות לבעיה בריאותית אולם, הופעתם יכולה להיות גם גנטית ולאו דווקא קשורה במחלה.

אבחון של הנימים וטיפול בהופעתם חשוב מאד הן כדי לשלול אפשרות לבעיה בריאותית והן כדי לתת טיפול לבעיה האסתטית הנלווית.

אבחון וייעוץ

בדרך כלל הנימים הבולטים הינם בעיה אסתטית אשר בעולם המודרני זוכה לטיפול מסור. מכונים רבים, פרטיים מציעים טיפולים של העלמת הנימים ומטפלים רק בבעיה האסתטית.

הופעת הנימים שכיחה מאד באזורי הרגליים והפנים ועל כן היא מפריעה הפרעה ויזואלית משמעותית אשר רבים מהאנשים רוצים להיפטר ממנה.

האבחון כולל בדרך כלל התייעצות עם רופא המשפחה אשר מפנה לרופאים מומחים ולבדיקות דם על מנת לאבחן את אופי הבעיה (אסתטית בלבד או רפואית ואסתטית).

במידה ומדובר בבעיה בריאותית, יטפל הרופא בבעיה. אולם לבעיה האסתטית קיימים טיפולים רבים ומהירים אשר מאפשרים חזרה מיידית לשגרה בלא כל כאב מיוחד או בעיה.

הטיפול בנימים הבולטים

הטיפול בנימים הבולטים הינו מגוון ומפותח כיום ומאפשר לכל אדם להתאים לו את הטיפול הרצוי. כאשר מתכוננים לטיפול מסוג זה יש לבחון את היקף התופעה, גיל המטופל וכן רצונו להשתמש בטיפול פולשני וכירורגי מול הרצון בטיפול לא פולשני.

הטכנולוגיה המתקדמת כיום מאשפרת לכל אדם לבחור את הטיפול הרצוי לו . קיימים טיפולי לייזר אשר במספר טיפולים מעלימים את הורידים, וכן קיימים טיפולים שונים אשר מציעים את אותה פעולה מבלי להתערב התערבות פולשנית בגוף.

האבחון מתבצע אצל הרופא ומשם יכול כל אדם לבחור אם יתבצע הטיפול בקופות החולים או במכונים הפרטיים. הטיפולים כולם אורכים כעשרים דקות ומתבצעים בלא הרדמה מיוחדת. בדרך כלל יש צורך בחזרה על הטיפול במשך שלוש או ארבע פעמים על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

חשוב מאד לבחור במכון מקצועי ובעל שנות ניסיון רבות ככל האפשר בתחום אשר יכול להבטיח את התוצאה המיטבית מהטיפול.

טיפול בנימים בולטים אמנם מהווה טיפול שכיח ובטוח אולם בשל חשיבותו האסתטית חשוב לסמוך בצורה מלאה על הגורם המטפל ולבחור אותו בצורה מיטבית על פי קריטריונים של ניסיון, מקצועיות ומחיר.

מניעת נימים בולטים

על אף העובדה כי נימים בולטים יכולים להיגרם כתוצאה ממחלה בריאותית בדרך כלל מדובר על תופעה אסתטית בלבד אותה חולקים רבים מהאנשים, גברים כנשים כאחד.

קיימות שיטות רבות אשר מהוות פעולת מנע לנימים בולטים. אולם חשוב לציין שגם אם כלל השיטות מבוצעות לעיתים לא ניתן למנוע את הופעת הנימים, כאשר מדובר בתופעה גנטית.

עבור נשים פעילות מונעת הינן גרביים אלסטיות אשר מקטינות למינימום את היווצרותם של כלי דם מסוג זה.

בנוסף, שמירה על משקל גוף תקין ופעילות גופנית סדירה אשר מגבירה את זרימת הדם יכולה להפחית ולמנוע את היווצרות הנימים.

רופאים ממליצים על תזונה עתירת סיבים כאמצעי נוסף בשמירה על אי היווצרות הנימים. כמו כן, הגנה מפני קרני השמש מסייעת בשמירה בעיקר על עור הפנים.

ראו גם:

מניעת דליות ברגליים

המרכז לטיפול ואבחון ורידים ברגליים

המרכז לטיפול ואבחון ורידים ברגליים מתמחה במתן מידע בתחום טיפול ואבחון ורידים ברגליים, כל מה שרציתם לדעת על טיפול ואבחון ורידים ברגליים. המרכז מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע בחירים. לרשות המרכז מגוון רחב של מקורות מידע איכותיים, המיועדים להגיש לכם מידע ברור ונגיש.

אז מה היה לנו בכתבה:

תודה

פנייתך התקבלה בהצלחה ותטופל בהקדם על ידי צוות האתר! עד שנחזור אליכם, מוזמנים בינתיים לקרוא מידע נוסף באתר

לקריאת המאמר »
074-7695653
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!